ePohony

TaHoma Switch - múdra domácnosť

Inteligentné ovládanie pre centralizáciu a pripojenie vašich inteligentných domácich zariadení.

  • Skladom
  • Novinka
Kód produktu TaHoma Switch
Dostupnosť Skladom
Výrobca

Múdra domácnosť Somfy

Viac informácií

162,84 €
135,70 € bez DPH

Kompatibilita s technológiami

RTS (bezdrôtová), aj o (bezdrôtová), Zigbee

 

Od chytrej aplikácie po domácu automatizáciu - najkompletnejší a najrozvinutejší zážitok s prostredím TaHoma®

     Od stlačenia tlačidla, cez ovládanie v aplikácii až po hlasové ovládanie, TaHoma® switch ponúka všetkým prístupné a škálovateľné riešenie pre múdru domácnosť.
     TaHoma® switch ovláda kľúčové vybavenie domácnosti spoločnosti Somfy a významných partnerov (žalúzie, rolety, markízy, brány, kúrenie, osvetlenie, kamery, alarmy a ďalšie) pre väčšiu bezpečnosť, úspory energií a vyššie pohodlie každý deň.
     S viac ako 300 radmi vybavenia a 21 hlavnými značkami domáceho vybavenia ponúka TaHoma® switch jeden z najkompletnejších zážitkov z chytrej domácnosti.
     Vďaka natívnej integrácii io-homecontrol, protokolov RTS a Zigbee 3.0 spolu s cloudovou kompatibilitou je TaHoma® switch evolučným riešením, ktoré umožňuje ľuďom pridávať zariadenia, ako chcú.
     TaHoma® switch je tiež kompatibilný s Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Homekit* (*dostupnosť v rôznych krajinách sa líši), čo rozširuje používateľské prostredie o hlasové ovládanie kompatibilných výrobkov.


Stále sa vyvíjajúce riešenie pre múdru domácnosť

     Vďaka neustálym inováciám, novým produktom Somfy a novým partnerstvám kompatibilných výrobcov máte stále z čoho vyberať.
     Či už ste začiatočník, alebo pokročilý používateľ, či už žijete v dome, alebo byte, bez ohľadu na veľkosť vašej inštalácie a počet zariadení, použitie TaHoma® switch bude veľmi jednoduché.

Príslušenstvo

Už 18 rokov predaja kvalitných pohonov
Neviete si rady? Využite náš zákaznícky servis
V prípade záujmu zaistíme
odbornú montáž